CGA9N2NP02A154J230KA
TDK CorporationTDK Corporation
CGA9N2NP02A154J230KA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGA9N2NP02A154J230KA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.15UF 100V NP0 2220
Podatkovni listi: 1.CGA9N2NP02A154J230KA.pdf2.CGA9N2NP02A154J230KA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGA9N2NP02A154J230KA
Številka dela CGA9N2NP02A154J230KA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 0.15UF 100V NP0 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75481 pcs Podatkovni list 1.CGA9N2NP02A154J230KA.pdf2.CGA9N2NP02A154J230KA.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija CGA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) Druga imena 445-15604-2
CGA9N2NP02A154JT0Y0N
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 40 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 0.15µF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 0.15µF