CGB4B3JB1A225K055AB
TDK CorporationTDK Corporation
CGB4B3JB1A225K055AB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGB4B3JB1A225K055AB
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 2.2UF 10V JB 0805
Podatkovni listi: 1.CGB4B3JB1A225K055AB.pdf2.CGB4B3JB1A225K055AB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGB4B3JB1A225K055AB
Številka dela CGB4B3JB1A225K055AB Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 2.2UF 10V JB 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 618457 pcs Podatkovni list 1.CGB4B3JB1A225K055AB.pdf2.CGB4B3JB1A225K055AB.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient JB
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija CGB
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 445-13258-1
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low Profile
Stopnja napak - natančen opis 2.2µF ±10% 10V Ceramic Capacitor JB 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 2.2µF Aplikacije General Purpose