CGB4B3JB1C225K055AB
TDK CorporationTDK Corporation
CGB4B3JB1C225K055AB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGB4B3JB1C225K055AB
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 2.2UF 16V JB 0805
Podatkovni listi: 1.CGB4B3JB1C225K055AB.pdf2.CGB4B3JB1C225K055AB.pdf3.CGB4B3JB1C225K055AB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGB4B3JB1C225K055AB
Številka dela CGB4B3JB1C225K055AB Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 2.2UF 16V JB 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient JB
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija CGB
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 445-13260-2
CGB4B3JB1C225KT000N
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Stopnja napak - natančen opis 2.2µF ±10% 16V Ceramic Capacitor JB 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 2.2µF Aplikacije General Purpose