CK45-R3AD472K-NRA
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CK45-R3AD472K-NRA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 4700PF 1KV RADIAL
Podatkovni listi: 1.CK45-R3AD472K-NRA.pdf2.CK45-R3AD472K-NRA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CK45-R3AD472K-NRA
Številka dela CK45-R3AD472K-NRA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 4700PF 1KV RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4936 pcs Podatkovni list 1.CK45-R3AD472K-NRA.pdf2.CK45-R3AD472K-NRA.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient R
Velikost / dimenzija 0.610" Dia (15.50mm) Serija CK45-RR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc Druga imena CK45R3AD472KNRA
delovna temperatura -25°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.768" (19.50mm) Lastnosti High Voltage, Low Dissipation Factor
Stopnja napak - natančen opis 4700pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc
Zmogljivost 4700pF Aplikacije General Purpose