CK45-R3AD681KANRA
TDK CorporationTDK Corporation
CK45-R3AD681KANRA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CK45-R3AD681KANRA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 680PF 1KV RADIAL
Podatkovni listi: 1.CK45-R3AD681KANRA.pdf2.CK45-R3AD681KANRA.pdf3.CK45-R3AD681KANRA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CK45-R3AD681KANRA
Številka dela CK45-R3AD681KANRA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 680PF 1KV RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient R
Velikost / dimenzija 0.374" Dia (9.50mm) Serija CK45-RR
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc Druga imena 445-15885
delovna temperatura -25°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm)
Lastnosti High Voltage, Low Dissipation Factor Stopnja napak -
natančen opis 680pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc Zmogljivost 680pF