CLF12555T-331M-CA
TDK CorporationTDK Corporation
CLF12555T-331M-CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CLF12555T-331M-CA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 330UH 700MA 672 MOHM
Podatkovni listi: CLF12555T-331M-CA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CLF12555T-331M-CA
Številka dela CLF12555T-331M-CA Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 330UH 700MA 672 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59722 pcs Podatkovni list CLF12555T-331M-CA.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.476" W (12.50mm x 12.10mm)
Ščitenje Shielded Serija CLF-CA
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 445-173890-2
CLF12555T-331M-CA-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.85mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 700mA 672 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 672 mOhm Max
Trenutna ocena 700mA Tok - nasičenost 1.2A