CLF12555T-331M-D
TDK CorporationTDK Corporation
CLF12555T-331M-D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CLF12555T-331M-D
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 330UH 700MA 560 MOHM
Podatkovni listi: CLF12555T-331M-D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CLF12555T-331M-D
Številka dela CLF12555T-331M-D Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 330UH 700MA 560 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78241 pcs Podatkovni list CLF12555T-331M-D.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) Ščitenje Shielded
Serija CLF-D Ocene AEC-Q200
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard Druga imena 445-15169-2
delovna temperatura -40°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 700mA 672 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 672 mOhm Max Trenutna ocena 700mA
Tok - nasičenost 1.2A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CLF12555T-330M-CA
CLF12555T-330M-CA
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: FIXED IND 33UH 2.2A 80.4 MOHM
Na zalogi: 84066 pcs
Prenesi: CLF12555T-330M-CA.pdf
RFQ
CLF12555T-330M-H
CLF12555T-330M-H
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: FIXED IND 33UH 2.2A 67 MOHM SMD
Na zalogi: 75464 pcs
Prenesi: CLF12555T-330M-H.pdf
RFQ
CLF12555T-331M
CLF12555T-331M
Opis: FIXED IND 330UH 700MA 560 MOHM