CPL2508T100M
TDK CorporationTDK Corporation
CPL2508T100M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPL2508T100M
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 10UH 270MA 1.5 OHM SMD
Podatkovni listi: CPL2508T100M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CPL2508T100M
Številka dela CPL2508T100M Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 10UH 270MA 1.5 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4337 pcs Podatkovni list CPL2508T100M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.059" W (2.50mm x 1.50mm)
Ščitenje Shielded Serija CPL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 445-6141-2 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Induktivnost 10µH Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 10µH Shielded Wirewound Inductor 270mA 1.95 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.95 Ohm Max Trenutna ocena 270mA
Tok - nasičenost 270mA