CPL2508T220M
TDK CorporationTDK Corporation
CPL2508T220M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPL2508T220M
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 22UH 180MA 2.4 OHM SMD
Podatkovni listi: CPL2508T220M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPL2508T220M
Številka dela CPL2508T220M Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 22UH 180MA 2.4 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 348013 pcs Podatkovni list CPL2508T220M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.059" W (2.50mm x 1.50mm)
Ščitenje Shielded Serija CPL
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 445-6145-1 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Induktivnost 22µH Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 22µH Shielded Wirewound Inductor 180mA 3.12 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3.12 Ohm Max Trenutna ocena 180mA
Tok - nasičenost 180mA