CS85-B2GA471KYGS
TDK CorporationTDK Corporation
CS85-B2GA471KYGS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CS85-B2GA471KYGS
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 470PF 250VAC RADIAL
Podatkovni listi: CS85-B2GA471KYGS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CS85-B2GA471KYGS
Številka dela CS85-B2GA471KYGS Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 470PF 250VAC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6022 pcs Podatkovni list CS85-B2GA471KYGS.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient B
Velikost / dimenzija 0.335" Dia (8.50mm) Serija CS
Ocene X1, Y2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 470pF ±10% 250V Ceramic Capacitor B Radial, Disc Zmogljivost 470pF