CS85-B2GA681KAGKA
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CS85-B2GA681KAGKA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 680PF 300V RADIAL
Podatkovni listi: CS85-B2GA681KAGKA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CS85-B2GA681KAGKA
Številka dela CS85-B2GA681KAGKA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 680PF 300V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 175500 pcs Podatkovni list CS85-B2GA681KAGKA.pdf
Napetost - ocenjena 300V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient B
Velikost / dimenzija 0.374" Dia (9.50mm) Serija CS
Ocene AEC-Q200, X1, Y2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -25°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm) Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 680pF ±10% 300V Ceramic Capacitor B Radial, Disc
Zmogljivost 680pF Aplikacije Safety, Automotive