FA14NP02A472JNU06
TDK CorporationTDK Corporation
FA14NP02A472JNU06 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FA14NP02A472JNU06
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 4700PF 100V NP0 RADIAL
Podatkovni listi: 1.FA14NP02A472JNU06.pdf2.FA14NP02A472JNU06.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FA14NP02A472JNU06
Številka dela FA14NP02A472JNU06 Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 4700PF 100V NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 574761 pcs Podatkovni list 1.FA14NP02A472JNU06.pdf2.FA14NP02A472JNU06.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 100V
Toleranca 4700pF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini 0.098" (2.50mm) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.118" W (4.50mm x 3.00mm)
Serija FA RoHS Status Tape & Box (TB)
Ripple Current - nizka frekvenca Automotive Ocene AEC-Q200
Polarizacija Radial delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Številka izdelka proizvajalca FA14NP02A472JNU06
Vodilni stil - Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm)
Lastnosti High Temperature Stopnja napak Formed Leads
Razširjen opis 4700pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis CAP CER 4700PF 100V NP0 RADIAL