FA14NP02A822JNU06
TDK CorporationTDK Corporation
FA14NP02A822JNU06 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FA14NP02A822JNU06
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 8200PF 100V NP0 RADIAL
Podatkovni listi: 1.FA14NP02A822JNU06.pdf2.FA14NP02A822JNU06.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FA14NP02A822JNU06
Številka dela FA14NP02A822JNU06 Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 8200PF 100V NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 306803 pcs Podatkovni list 1.FA14NP02A822JNU06.pdf2.FA14NP02A822JNU06.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.118" W (4.50mm x 3.00mm) Serija FA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Vodilni stil Formed Leads
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm) Lastnosti High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 8200pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Zmogljivost 8200pF Aplikacije Automotive