FA14X7R1E474KNU06
TDK CorporationTDK Corporation
FA14X7R1E474KNU06 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FA14X7R1E474KNU06
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.47UF 25V X7R RADIAL
Podatkovni listi: 1.FA14X7R1E474KNU06.pdf2.FA14X7R1E474KNU06.pdf3.FA14X7R1E474KNU06.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FA14X7R1E474KNU06
Številka dela FA14X7R1E474KNU06 Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 0.47UF 25V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.118" W (4.50mm x 3.00mm) Serija FA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial Druga imena 445-180405-3
FA14X7R1E474KNU06-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Vodilni stil Formed Leads Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.47µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R Radial Zmogljivost 0.47µF