FG24C0G2W271JNT06
TDK CorporationTDK Corporation
FG24C0G2W271JNT06 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FG24C0G2W271JNT06
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 270PF 450V C0G RADIAL
Podatkovni listi: 1.FG24C0G2W271JNT06.pdf2.FG24C0G2W271JNT06.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FG24C0G2W271JNT06
Številka dela FG24C0G2W271JNT06 Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 270PF 450V C0G RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1133721 pcs Podatkovni list 1.FG24C0G2W271JNT06.pdf2.FG24C0G2W271JNT06.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.118" W (4.50mm x 3.00mm) Serija FG
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial Druga imena 445-173354
445-173354-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Vodilni stil Formed Leads Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 270pF ±5% 450V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 270pF