FG24C0G2W331JNT00
TDK CorporationTDK Corporation
FG24C0G2W331JNT00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FG24C0G2W331JNT00
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 330PF 450V C0G RADIAL
Podatkovni listi: 1.FG24C0G2W331JNT00.pdf2.FG24C0G2W331JNT00.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FG24C0G2W331JNT00
Številka dela FG24C0G2W331JNT00 Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 330PF 450V C0G RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 760575 pcs Podatkovni list 1.FG24C0G2W331JNT00.pdf2.FG24C0G2W331JNT00.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.118" W (4.50mm x 3.00mm) Serija FG
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Vodilni stil Formed Leads
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 330pF ±5% 450V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Zmogljivost 330pF Aplikacije General Purpose