FG24X7R1C684KNT06
TDK CorporationTDK Corporation
FG24X7R1C684KNT06 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FG24X7R1C684KNT06
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.68UF 16V X7R RADIAL
Podatkovni listi: 1.FG24X7R1C684KNT06.pdf2.FG24X7R1C684KNT06.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FG24X7R1C684KNT06
Številka dela FG24X7R1C684KNT06 Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 0.68UF 16V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 989657 pcs Podatkovni list 1.FG24X7R1C684KNT06.pdf2.FG24X7R1C684KNT06.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.118" W (4.50mm x 3.00mm) Serija FG
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Vodilni stil Formed Leads
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.68µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 0.68µF Aplikacije General Purpose