FG24X7R1E335KRT06
TDK CorporationTDK Corporation
FG24X7R1E335KRT06 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FG24X7R1E335KRT06
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 3.3UF 25V X7R RADIAL
Podatkovni listi: 1.FG24X7R1E335KRT06.pdf2.FG24X7R1E335KRT06.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FG24X7R1E335KRT06
Številka dela FG24X7R1E335KRT06 Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 3.3UF 25V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 448538 pcs Podatkovni list 1.FG24X7R1E335KRT06.pdf2.FG24X7R1E335KRT06.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 25V
Toleranca 3.3µF Debelina (maks.) X7R
Velikost zemljišča na površini 0.197" (5.00mm) Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.118" W (4.50mm x 3.00mm)
Serija FG RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Številka izdelka proizvajalca FG24X7R1E335KRT06
Vodilni stil - Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm)
Lastnosti - Stopnja napak Formed Leads
Razširjen opis 3.3µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R Radial ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10%
Opis CAP CER 3.3UF 25V X7R RADIAL