FK22X5R0J686M
TDK CorporationTDK Corporation
FK22X5R0J686M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FK22X5R0J686M
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 68UF 6.3V X5R RADIAL
Podatkovni listi: 1.FK22X5R0J686M.pdf2.FK22X5R0J686M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FK22X5R0J686M
Številka dela FK22X5R0J686M Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 68UF 6.3V X5R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 98087 pcs Podatkovni list 1.FK22X5R0J686M.pdf2.FK22X5R0J686M.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.157" W (7.50mm x 4.00mm) Serija FK
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 445-5290
FK22X5R0J686MN000
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 68µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R Radial
Zmogljivost 68µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FK22C0G2J822JN006
FK22C0G2J822JN006
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: CAP CER 8200PF 630V C0G RADIAL
Na zalogi: 6048 pcs
Prenesi: FK22C0G2J822JN006.pdf
RFQ
FK22X5R0J107MN006
FK22X5R0J107MN006
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: CAP CER 100UF 6.3V X5R RADIAL
Na zalogi: 5552 pcs
Prenesi: FK22X5R0J107MN006.pdf
RFQ
FK22M
FK22M
Proizvajalci: TPI (Test Products International)
Opis: 100MM STEM FDA INSULATION
Prenesi: FK22M.pdf
FK22L
FK22L
Opis: OVEN FOOD PROBE
Prenesi: FK22L.pdf
FK22X5R1A336MN006
FK22X5R1A336MN006
Opis: CAP CER 33UF 10V X5R RADIAL
Prenesi: FK22X5R1A336MN006.pdf
FK22X5R1A336M
FK22X5R1A336M
Prenesi: FK22X5R1A336M.pdf
FK22X5R0J686MN006
FK22X5R0J686MN006
Opis: CAP CER 68UF 6.3V X5R RADIAL