FK22X5R1A476M
TDK CorporationTDK Corporation
FK22X5R1A476M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FK22X5R1A476M
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 47UF 10V X5R RADIAL
Podatkovni listi: 1.FK22X5R1A476M.pdf2.FK22X5R1A476M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FK22X5R1A476M
Številka dela FK22X5R1A476M Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 47UF 10V X5R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 99666 pcs Podatkovni list 1.FK22X5R1A476M.pdf2.FK22X5R1A476M.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.157" W (7.50mm x 4.00mm) Serija FK
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 445-2901
FK22X5R1A476MR000
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 47µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R Radial
Zmogljivost 47µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FK22X5R0J686M
FK22X5R0J686M
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: CAP CER 68UF 6.3V X5R RADIAL
Na zalogi: 98087 pcs
Prenesi: FK22X5R0J686M.pdf
RFQ
FK22X5R0J107MN006
FK22X5R0J107MN006
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: CAP CER 100UF 6.3V X5R RADIAL
Na zalogi: 5552 pcs
Prenesi: FK22X5R0J107MN006.pdf
RFQ
FK22X5R1A476MN006
FK22X5R1A476MN006
Opis: CAP CER 47UF 10V X5R RADIAL