FK22X5R1C336M
TDK CorporationTDK Corporation
FK22X5R1C336M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FK22X5R1C336M
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 33UF 16V X5R RADIAL
Podatkovni listi: 1.FK22X5R1C336M.pdf2.FK22X5R1C336M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FK22X5R1C336M
Številka dela FK22X5R1C336M Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 33UF 16V X5R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 101709 pcs Podatkovni list 1.FK22X5R1C336M.pdf2.FK22X5R1C336M.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.157" W (7.50mm x 4.00mm) Serija FK
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 445-8473
FK22X5R1C336MN000
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 33µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R Radial
Zmogljivost 33µF Aplikacije General Purpose