MLF2012A1R0MT
TDK CorporationTDK Corporation
MLF2012A1R0MT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLF2012A1R0MT
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 1UH 80MA 300 MOHM SMD
Podatkovni listi: MLF2012A1R0MT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLF2012A1R0MT
Številka dela MLF2012A1R0MT Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 1UH 80MA 300 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1172029 pcs Podatkovni list MLF2012A1R0MT.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ščitenje Shielded Serija MLF
Ocene - Q @ Frek 45 @ 10MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10MHz
Induktivnost 1µH Višina - sedež (maks.) 0.041" (1.05mm)
Frekvenca - Samozadostna 120MHz natančen opis 1µH Shielded Multilayer Inductor 80mA 300 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max Trenutna ocena 80mA