MLF2012A1R2KT000
TDK CorporationTDK Corporation
MLF2012A1R2KT000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLF2012A1R2KT000
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 1.2UH 80MA 350 MOHM
Podatkovni listi: MLF2012A1R2KT000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLF2012A1R2KT000
Številka dela MLF2012A1R2KT000 Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 1.2UH 80MA 350 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1250626 pcs Podatkovni list MLF2012A1R2KT000.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ščitenje Shielded Serija MLF
Ocene - Q @ Frek 45 @ 10MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena 445-1048-2
MLF2012A1R2K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10MHz
Induktivnost 1.2µH Višina - sedež (maks.) 0.041" (1.05mm)
Frekvenca - Samozadostna 110MHz natančen opis 1.2µH Shielded Multilayer Inductor 80mA 350 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max Trenutna ocena 80mA