MLF2012E5R6MT
TDK CorporationTDK Corporation
MLF2012E5R6MT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLF2012E5R6MT
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 15MA 600 MOHM
Podatkovni listi: MLF2012E5R6MT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLF2012E5R6MT
Številka dela MLF2012E5R6MT Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 5.6UH 15MA 600 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 999565 pcs Podatkovni list MLF2012E5R6MT.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ščitenje Shielded Serija MLF
Ocene - Q @ Frek 50 @ 4MHz
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 4MHz
Induktivnost 5.6µH Višina - sedež (maks.) 0.057" (1.45mm)
Frekvenca - Samozadostna 45MHz Lastnosti -
natančen opis 5.6µH Shielded Multilayer Inductor 15mA 600 mOhm 0805 (2012 Metric) DC Resistance (DCR) 600 mOhm
Trenutna ocena 15mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MLF2012E5R6MTD25
MLF2012E5R6MTD25
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: FIXED IND 5.6UH 15MA 600 MOHM