MLF2012E6R8M
TDK CorporationTDK Corporation
MLF2012E6R8M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLF2012E6R8M
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 15MA 650 MOHM
Podatkovni listi: MLF2012E6R8M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLF2012E6R8M
Številka dela MLF2012E6R8M Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 6.8UH 15MA 650 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1438155 pcs Podatkovni list MLF2012E6R8M.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ščitenje Shielded Serija MLF
Ocene - Q @ Frek 50 @ 4MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena 445-8998-2
MLF2012E6R8M-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 4MHz
Induktivnost 6.8µH Višina - sedež (maks.) 0.057" (1.45mm)
Frekvenca - Samozadostna 40MHz natančen opis 6.8µH Shielded Multilayer Inductor 15mA 650 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 650 mOhm Max Trenutna ocena 15mA