MLF2012E6R8MT
TDK CorporationTDK Corporation
MLF2012E6R8MT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLF2012E6R8MT
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 15MA 650 MOHM
Podatkovni listi: MLF2012E6R8MT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MLF2012E6R8MT
Številka dela MLF2012E6R8MT Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 6.8UH 15MA 650 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 941022 pcs Podatkovni list MLF2012E6R8MT.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ščitenje Shielded Serija MLF
Ocene - Q @ Frek 50 @ 4MHz
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 4MHz
Induktivnost 6.8µH Višina - sedež (maks.) 0.057" (1.45mm)
Frekvenca - Samozadostna 40MHz Lastnosti -
natančen opis 6.8µH Shielded Multilayer Inductor 15mA 650 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC Resistance (DCR) 650 mOhm Max
Trenutna ocena 15mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MLF2012E8R2JTD25
MLF2012E8R2JTD25
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: FIXED IND 8.2UH 15MA 700 MOHM
Na zalogi: 563813 pcs
Prenesi: MLF2012E8R2JTD25.pdf
RFQ
MLF2012E6R8MT000
MLF2012E6R8MT000
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: FIXED IND 6.8UH 15MA 650 MOHM
Na zalogi: 954890 pcs
Prenesi: MLF2012E6R8MT000.pdf
RFQ
MLF2012E6R8KT000
MLF2012E6R8KT000
Prenesi: MLF2012E6R8KT000.pdf
MLF2012E8R2KT000
MLF2012E8R2KT000
Prenesi: MLF2012E8R2KT000.pdf
MLF2012E6R8MTD25
MLF2012E6R8MTD25
Prenesi: MLF2012E6R8MTD25.pdf
MLF2012E6R8JTD25
MLF2012E6R8JTD25
Prenesi: MLF2012E6R8JTD25.pdf
MLF2012E6R8M
MLF2012E6R8M