NLCV25T-R10M-EFRD
TDK CorporationTDK Corporation
NLCV25T-R10M-EFRD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NLCV25T-R10M-EFRD
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 100NH 1.89A 48 MOHM
Podatkovni listi: NLCV25T-R10M-EFRD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NLCV25T-R10M-EFRD
Številka dela NLCV25T-R10M-EFRD Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 100NH 1.89A 48 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 462537 pcs Podatkovni list NLCV25T-R10M-EFRD.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija NLCV-EFD
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 5 @ 25.2MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 25.2MHz Induktivnost 100nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm) Frekvenca - Samozadostna 800MHz
natančen opis 100nH Unshielded Wirewound Inductor 1.89A 48 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 48 mOhm Max
Trenutna ocena 1.89A Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
NLCV25T-R10M-PFR
NLCV25T-R10M-PFR
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: FIXED IND 100NH 1.89A 40 MOHM
Na zalogi: 847673 pcs
Prenesi: NLCV25T-R10M-PFR.pdf
RFQ
NLCV25T-R10M-PFRD
NLCV25T-R10M-PFRD
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: FIXED IND 100NH 1.89A 48 MOHM
Na zalogi: 513435 pcs
Prenesi: NLCV25T-R10M-PFRD.pdf
RFQ
NLCV25T-R10M-EFR
NLCV25T-R10M-EFR