NLCV25T-R15M-PFRD
TDK CorporationTDK Corporation
NLCV25T-R15M-PFRD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NLCV25T-R15M-PFRD
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 150NH 1.8A 52.8 MOHM
Podatkovni listi: NLCV25T-R15M-PFRD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NLCV25T-R15M-PFRD
Številka dela NLCV25T-R15M-PFRD Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 150NH 1.8A 52.8 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 480368 pcs Podatkovni list NLCV25T-R15M-PFRD.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija NLCV-PFD
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 5 @ 25.2MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25.2MHz
Induktivnost 150nH Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm)
Frekvenca - Samozadostna 500MHz natančen opis 150nH Unshielded Wirewound Inductor 1.8A 52.8 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 52.8 mOhm Max Trenutna ocena 1.8A
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
NLCV25T-R33M-EFR
NLCV25T-R33M-EFR
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: FIXED IND 330NH 1.48A 78 MOHM
Na zalogi: 522684 pcs
Prenesi: NLCV25T-R33M-EFR.pdf
RFQ
NLCV25T-R15M-PFR
NLCV25T-R15M-PFR
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: FIXED IND 150NH 1.8A 44 MOHM SMD