NLCV25T-R33M-PFR
TDK CorporationTDK Corporation
NLCV25T-R33M-PFR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NLCV25T-R33M-PFR
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 330NH 1.48A 65 MOHM
Podatkovni listi: NLCV25T-R33M-PFR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NLCV25T-R33M-PFR
Številka dela NLCV25T-R33M-PFR Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 330NH 1.48A 65 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 541296 pcs Podatkovni list NLCV25T-R33M-PFR.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija NLCV-PF
Ocene - Q @ Frek 5 @ 25.2MHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena 445-6456-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25.2MHz Induktivnost 330nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm) Frekvenca - Samozadostna 300MHz
natančen opis 330nH Unshielded Wirewound Inductor 1.48A 78 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 78 mOhm Max
Trenutna ocena 1.48A Tok - nasičenost -