NLCV25T-R22M-EFR
TDK CorporationTDK Corporation
NLCV25T-R22M-EFR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NLCV25T-R22M-EFR
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 220NH 1.69A 60 MOHM
Podatkovni listi: NLCV25T-R22M-EFR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NLCV25T-R22M-EFR
Številka dela NLCV25T-R22M-EFR Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 220NH 1.69A 60 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 805406 pcs Podatkovni list NLCV25T-R22M-EFR.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija NLCV-EF
Ocene - Q @ Frek 5 @ 25.2MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena 445-17102-2
445-17102-ND
NLCV25T-R22M-EFR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25.2MHz
Induktivnost 220nH Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm)
Frekvenca - Samozadostna 400MHz natančen opis 220nH Unshielded Wirewound Inductor 1.69A 60 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max Trenutna ocena 1.69A