NLV25T-R10J-EFD
TDK CorporationTDK Corporation
NLV25T-R10J-EFD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NLV25T-R10J-EFD
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 100NH 280MA 800 MOHM
Podatkovni listi: NLV25T-R10J-EFD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NLV25T-R10J-EFD
Številka dela NLV25T-R10J-EFD Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 100NH 280MA 800 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 402349 pcs Podatkovni list NLV25T-R10J-EFD.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija NLV-EFD
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 20 @ 100MHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena 445-16501-1 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz Induktivnost 100nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm) Frekvenca - Samozadostna 800MHz
natančen opis 100nH Unshielded Wirewound Inductor 280mA 800 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 800 mOhm Max
Trenutna ocena 280mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
NLV25T-R12J-PF
NLV25T-R12J-PF
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: FIXED IND 120NH 550MA 300 MOHM
Na zalogi: 498734 pcs
Prenesi: NLV25T-R12J-PF.pdf
RFQ
NLV25T-8R2J-EF
NLV25T-8R2J-EF
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: FIXED IND 8.2UH 160MA 3.05 OHM
Na zalogi: 901367 pcs
Prenesi: NLV25T-8R2J-EF.pdf
RFQ
NLV25T-R10J-EF
NLV25T-R10J-EF
Opis: FIXED IND 100NH 280MA 800 MOHM