NLV25T-R12J-EF
TDK CorporationTDK Corporation
NLV25T-R12J-EF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NLV25T-R12J-EF
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 120NH 550MA 300 MOHM
Podatkovni listi: NLV25T-R12J-EF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NLV25T-R12J-EF
Številka dela NLV25T-R12J-EF Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 120NH 550MA 300 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 910036 pcs Podatkovni list NLV25T-R12J-EF.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija NLV-EF
Ocene - Q @ Frek 30 @ 25.2MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena 445-16502-2
NLV25T-R12J-EF-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25.2MHz
Induktivnost 120nH Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm)
Frekvenca - Samozadostna 700MHz natančen opis 120nH Unshielded Wirewound Inductor 550mA 300 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max Trenutna ocena 550mA