NLV25T-R18J-EFD
TDK CorporationTDK Corporation
NLV25T-R18J-EFD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NLV25T-R18J-EFD
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 180NH 460MA 400 MOHM
Podatkovni listi: NLV25T-R18J-EFD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NLV25T-R18J-EFD
Številka dela NLV25T-R18J-EFD Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 180NH 460MA 400 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 737177 pcs Podatkovni list NLV25T-R18J-EFD.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija NLV-EFD
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 30 @ 25.2MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena 445-16507-2
NLV25T-R18J-EFD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25.2MHz
Induktivnost 180nH Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm)
Frekvenca - Samozadostna 500MHz natančen opis 180nH Unshielded Wirewound Inductor 460mA 400 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max Trenutna ocena 460mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
NLV25T-R22J-PF
NLV25T-R22J-PF
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: FIXED IND 220NH 430MA 500 MOHM
Na zalogi: 834403 pcs
Prenesi: NLV25T-R22J-PF.pdf
RFQ
NLV25T-R18J-EF
NLV25T-R18J-EF
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: FIXED IND 180NH 460MA 400 MOHM