NLV25T-R15J-PF
TDK CorporationTDK Corporation
NLV25T-R15J-PF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NLV25T-R15J-PF
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 150NH 500MA 350 MOHM
Podatkovni listi: NLV25T-R15J-PF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NLV25T-R15J-PF
Številka dela NLV25T-R15J-PF Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 150NH 500MA 350 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 852647 pcs Podatkovni list NLV25T-R15J-PF.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija NLV-PF
Ocene - Q @ Frek 30 @ 25.2MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena 445-1715-2
NLV25T-R15J-PF-ND
NLV25TR15JPF
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25.2MHz Induktivnost 150nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm) Frekvenca - Samozadostna 550MHz
natančen opis 150nH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 350 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max
Trenutna ocena 500mA Tok - nasičenost -