SPM10040T-R68M-HZ
TDK CorporationTDK Corporation
SPM10040T-R68M-HZ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPM10040T-R68M-HZ
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 680NH 30A 2.67MOHM SMD
Podatkovni listi: SPM10040T-R68M-HZ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPM10040T-R68M-HZ
Številka dela SPM10040T-R68M-HZ Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 680NH 30A 2.67MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80655 pcs Podatkovni list SPM10040T-R68M-HZ.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.421" L x 0.394" W (10.70mm x 10.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SPM-HZ
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 445-180233-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Metal Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 680nH Višina - sedež (maks.) 0.157" (4.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 680nH Shielded Wirewound Inductor 30A 2.67 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.67 mOhm Max
Trenutna ocena 30A Tok - nasičenost 19.5A