SPM10040XT-R68M
TDK CorporationTDK Corporation
SPM10040XT-R68M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPM10040XT-R68M
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 680NH 18A 1.65 MOHM
Podatkovni listi: SPM10040XT-R68M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPM10040XT-R68M
Številka dela SPM10040XT-R68M Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 680NH 18A 1.65 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 94613 pcs Podatkovni list SPM10040XT-R68M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm) Ščitenje Shielded
Serija SPM Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2-SMD, J-Lead Druga imena 445-174752-1
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Metal
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 680nH
Višina - sedež (maks.) 0.157" (4.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 680nH Shielded Wirewound Inductor 18A 1.65 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 1.65 mOhm Max
Trenutna ocena 18A Tok - nasičenost 21A