SPM3012T-R47M-CA02
TDK CorporationTDK Corporation
SPM3012T-R47M-CA02 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPM3012T-R47M-CA02
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 470NH 4.5A 34.8 MOHM
Podatkovni listi: SPM3012T-R47M-CA02.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPM3012T-R47M-CA02
Številka dela SPM3012T-R47M-CA02 Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 470NH 4.5A 34.8 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78309 pcs Podatkovni list SPM3012T-R47M-CA02.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.118" W (3.20mm x 3.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SPM-LR
Ocene - Q @ Frek -
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Metal
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 470nH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 470nH Shielded Wirewound Inductor 4.5A 34.8 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 34.8 mOhm Max
Trenutna ocena 4.5A Tok - nasičenost 7.3A