SPM3012T-R47M-LR
TDK CorporationTDK Corporation
SPM3012T-R47M-LR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPM3012T-R47M-LR
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 470NH 4.5A 34.8 MOHM
Podatkovni listi: SPM3012T-R47M-LR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPM3012T-R47M-LR
Številka dela SPM3012T-R47M-LR Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 470NH 4.5A 34.8 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 94582 pcs Podatkovni list SPM3012T-R47M-LR.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.118" W (3.20mm x 3.00mm) Ščitenje Shielded
Serija SPM-LR Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard Druga imena 445-174440-2
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Metal
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 470nH
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 470nH Shielded Wirewound Inductor 4.5A 34.8 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 34.8 mOhm Max
Trenutna ocena 4.5A Tok - nasičenost 7.3A