SPM4012T-R47M-CA
TDK CorporationTDK Corporation
SPM4012T-R47M-CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPM4012T-R47M-CA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 470NH 5.6A 25 MOHM SMD
Podatkovni listi: SPM4012T-R47M-CA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SPM4012T-R47M-CA
Številka dela SPM4012T-R47M-CA Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 470NH 5.6A 25 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79604 pcs Podatkovni list SPM4012T-R47M-CA.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.173" L x 0.161" W (4.40mm x 4.10mm)
Ščitenje Shielded Serija SPM-CA
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 445-172944-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 470nH
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 470nH Shielded Wirewound Inductor 5.6A 25 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 25 mOhm Max
Trenutna ocena 5.6A Tok - nasičenost 6A