SPM4012T-R47M-CA02
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPM4012T-R47M-CA02
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 470NH 5.6A 25.3 MOHM
Podatkovni listi: SPM4012T-R47M-CA02.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SPM4012T-R47M-CA02
Številka dela SPM4012T-R47M-CA02 Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 470NH 5.6A 25.3 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72039 pcs Podatkovni list SPM4012T-R47M-CA02.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.173" L x 0.161" W (4.40mm x 4.10mm)
Ščitenje Shielded Serija SPM
Ocene - Q @ Frek -
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Metal
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 470nH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 470nH Shielded Wirewound Inductor 5.6A 25.3 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 25.3 mOhm Max
Trenutna ocena 5.6A Tok - nasičenost 6A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SPM4012T-R47M-LR
SPM4012T-R47M-LR
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: FIXED IND 470NH 6.7A 17.6 MOHM
Na zalogi: 108739 pcs
Prenesi: SPM4012T-R47M-LR.pdf
RFQ
SPM4012T-R47M
SPM4012T-R47M
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: FIXED IND 470NH 5.6A 25 MOHM SMD