VLS252008ET-R47N
TDK CorporationTDK Corporation
VLS252008ET-R47N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VLS252008ET-R47N
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 470NH 1.2A 140 MOHM
Podatkovni listi: VLS252008ET-R47N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VLS252008ET-R47N
Številka dela VLS252008ET-R47N Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 470NH 1.2A 140 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 353954 pcs Podatkovni list VLS252008ET-R47N.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Shielded Serija VLS-E
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 445-15827-1 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz Induktivnost 470nH
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 470nH Shielded Wirewound Inductor 1.2A 140 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max
Trenutna ocena 1.2A Tok - nasičenost 1.65A