VLS252008ET-R68N
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VLS252008ET-R68N
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 680NH SMD
Podatkovni listi: VLS252008ET-R68N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VLS252008ET-R68N
Številka dela VLS252008ET-R68N Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 680NH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 441346 pcs Podatkovni list VLS252008ET-R68N.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Shielded Serija VLS-E
Ocene - Q @ Frek -
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Metal
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 680nH Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 680nH Shielded Wirewound Inductor Nonstandard DC Resistance (DCR) -