VLS252012CX-2R2M-1
TDK CorporationTDK Corporation
VLS252012CX-2R2M-1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VLS252012CX-2R2M-1
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 1.87A 96 MOHM
Podatkovni listi: VLS252012CX-2R2M-1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VLS252012CX-2R2M-1
Številka dela VLS252012CX-2R2M-1 Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 2.2UH 1.87A 96 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 403528 pcs Podatkovni list VLS252012CX-2R2M-1.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 2520 Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Shielded Serija VLS-CX-1
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 445-172983-2
VLS252012CX-2R2M
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.87A 96 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 96 mOhm Max Trenutna ocena 1.87A
Tok - nasičenost 1.76A