VLS252012ET-100M
TDK CorporationTDK Corporation
VLS252012ET-100M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VLS252012ET-100M
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 10UH 590MA 756 MOHM
Podatkovni listi: VLS252012ET-100M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VLS252012ET-100M
Številka dela VLS252012ET-100M Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 10UH 590MA 756 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 527158 pcs Podatkovni list VLS252012ET-100M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Shielded Serija VLS
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena 445-6635-2
VLS252012ET100M
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 10µH Shielded Wirewound Inductor 590mA 756 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 756 mOhm Max
Trenutna ocena 590mA Tok - nasičenost 730mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
VLS252012ET-1R0N
VLS252012ET-1R0N
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: FIXED IND 1UH 1.7A 87 MOHM SMD
Na zalogi: 343939 pcs
Prenesi: VLS252012ET-1R0N.pdf
RFQ
VLS252012ET-1R5N
VLS252012ET-1R5N
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: FIXED IND 1.5UH 1.45A 126 MOHM
Na zalogi: 465030 pcs
Prenesi: VLS252012ET-1R5N.pdf
RFQ
VLS252012ET-100M-CA
VLS252012ET-100M-CA
Opis: FIXED IND 10UH 590MA 756 MOHM