VLS252012ET-2R2M
TDK CorporationTDK Corporation
VLS252012ET-2R2M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VLS252012ET-2R2M
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 1.3A 154 MOHM
Podatkovni listi: VLS252012ET-2R2M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VLS252012ET-2R2M
Številka dela VLS252012ET-2R2M Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 2.2UH 1.3A 154 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 435685 pcs Podatkovni list VLS252012ET-2R2M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Shielded Serija VLS
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena 445-6638-2
VLS252012ET2R2M
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.3A 154 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 154 mOhm Max
Trenutna ocena 1.3A Tok - nasičenost 1.55A