VLS252012HBX-R47M-1
TDK CorporationTDK Corporation
VLS252012HBX-R47M-1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VLS252012HBX-R47M-1
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 470NH 4.5A 35 MOHM SMD
Podatkovni listi: VLS252012HBX-R47M-1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VLS252012HBX-R47M-1
Številka dela VLS252012HBX-R47M-1 Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 470NH 4.5A 35 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 219033 pcs Podatkovni list VLS252012HBX-R47M-1.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Shielded Serija VLS-HBX-1
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena 445-173033-2
VLS252012HBX-R47M-1-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Metal Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 470nH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 470nH Shielded Wirewound Inductor 4.5A 35 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 35 mOhm Max Trenutna ocena 4.5A
Tok - nasičenost 4A