VLS252012T-2R2M1R3
TDK CorporationTDK Corporation
VLS252012T-2R2M1R3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VLS252012T-2R2M1R3
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 1.3A 155 MOHM
Podatkovni listi: VLS252012T-2R2M1R3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VLS252012T-2R2M1R3
Številka dela VLS252012T-2R2M1R3 Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 2.2UH 1.3A 155 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 158261 pcs Podatkovni list VLS252012T-2R2M1R3.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Shielded Serija VLS
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena 445-3670-1 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.3A 155 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 155 mOhm Max
Trenutna ocena 1.3A Tok - nasičenost 1.8A