VLS5045EX-101M
TDK CorporationTDK Corporation
VLS5045EX-101M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VLS5045EX-101M
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 100UH 700MA 754 MOHM
Podatkovni listi: 1.VLS5045EX-101M.pdf2.VLS5045EX-101M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VLS5045EX-101M
Številka dela VLS5045EX-101M Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 100UH 700MA 754 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 372272 pcs Podatkovni list 1.VLS5045EX-101M.pdf2.VLS5045EX-101M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Ščitenje Shielded Serija VLS-EX
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 445-174844-2
VLS5045EX-101M-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 100µH Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 100µH Shielded Wirewound Inductor 700mA 754 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 754 mOhm Max Trenutna ocena 700mA
Tok - nasičenost 800mA