VLS5045EX-151M
TDK CorporationTDK Corporation
VLS5045EX-151M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VLS5045EX-151M
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 150UH 610MA 949 MOHM
Podatkovni listi: 1.VLS5045EX-151M.pdf2.VLS5045EX-151M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VLS5045EX-151M
Številka dela VLS5045EX-151M Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 150UH 610MA 949 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 248962 pcs Podatkovni list 1.VLS5045EX-151M.pdf2.VLS5045EX-151M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Ščitenje Shielded Serija VLS-EX
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 445-174857-1 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 150µH Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 150µH Shielded Wirewound Inductor 610mA 949 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 949 mOhm Max Trenutna ocena 610mA
Tok - nasičenost 560mA