IQL48060A033V-003-R
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
IQL48060A033V-003-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IQL48060A033V-003-R
Proizvajalec / znamka: TDK-Lambda Americas, Inc.
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V
Podatkovni listi: IQL48060A033V-003-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
72 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IQL48060A033V-003-R
Številka dela IQL48060A033V-003-R Proizvajalec TDK-Lambda Americas, Inc.
Opis DC DC CONVERTER 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1289 pcs Podatkovni list IQL48060A033V-003-R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja Quarter Brick Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.52" H (57.9mm x 36.8mm x 13.2mm)
Serija iQL Moč (Watts) 198W
Paket / primer Quarter Brick delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP
Učinkovitost 91% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 60A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 60A Aplikacije ITE (Commercial)